Pro nákup kreditu a výběru předplatného klikněte v pravém horním rohu na vaše jméno. Zobrazí se vám následující nabídka:

Klikněte na odkaz Kredit a předplatné.

V případě, že chcete koupit jednorázový kredit, případně balíček 10 kreditů, klikněte na tlačítko Koupit kredit.

Na následující obrazovce vyberete, zda chcete kredit pouze na jednu smlouvu, případně balíček na 10 uzavřených smluv. Kredit má neomezenou platnost, můžete ho využít až budete potřebovat. 

Kliknutím na tlačítkou koupit, budete přesměrování na online platební bránu GoPay, kde prostřednictvím platební karty zaplatíte požadovanou částku. Kredit je vám připsán na účet okamžitě.

V případě, že budete uzavírat měsíčně více smluv, doporučujeme zvolit výhodnější měsíční předplatné. Předplatné aktivujete kliknutím na fialové tlačítko Vybrat předplatné.

Na výběr máte ze tří základních variant předplatného. Jednotlivé varianty se od sebe liší zejména počtem smluv / dokumentů, které měsíčně můžete uzavřít a také celkovým počtem dokumentů, které je možné mít v aplikaci uložené. Měsíční předplatné můžete kdykoliv změnit nebo zrušit. Nevyčerpané počty návrhů smluv se mezi měsíci nepřevádějí.

Kliknutím na tlačítkou koupit, budete přesměrování na online platební bránu GoPay, kde prostřednictvím platební karty zaplatíte požadovanou částku. Měsíční předplatné je vám aktivováno okamžitě.

I v případě, že zrušíte předplatné se vždy dostanete ke svým uloženým dokumentům.

Vysvětlení jednotivých položek:

Počet návrhů smluv: Počet smluv a dokumentů, které můžete v rámci zvoleného předplatného uzavřít.

Obecné smluvní vzory: V každé variantě předplatného máte k dispozici obecné vzory smluv, připravené renomovanou advokátní kanceláří. Tyto vzory průběžně doplňujeme a aktualizujeme.

Elektronické podepisování dokumentů: V každé variantě předplatného máte k dispozici možnost bezpečného elektronického podepisování dokumentů, který je plně v souladu se evropským nařízením eIDAS.

Počet uložených smuv: Celkový počet uzavřených dokumentů, které můžete mít uložené v aplikaci a které máte neustále k dispozici.

Počet vlastních vzorů: V případě, že máte vlastní smluvní vzory, které byste chtěli uzavírat elektronicky přes aplikaci iSmlouva, rádi vám je do aplikace vložíme. V tom případě nás kontaktujte na emailu help@ismlouva.cz.

Podpis na jednom zařízení: V každé variantě předplatného máte k dispozici možnost uzavírat dokumenty přímo na schůzce, poradě, eventu. Na jednom zařízení znamená, že vy i protistrana (druhá smluvní strana) podepisujete dokument na vašem tabletu nebo telefonu.

Customer support: V každé variantě předplatného máte k dispozici emailovu podporu. Kdykoliv nám můžete napsat na emai help@ismlouva.cz a my se vašemu požadavku budeme věnovat jak nejříve to bude možné. Dále máte přímo v aplikaci, v pravém dolním rohu, k dispozici chat ikonu. Vyšší varianty předplatného zahrnují telefonní podporu, kdy máte k dispozici svého account managera, se kterým řešíte všechny vaše dotazy, připomínky a potřeby.

Po nákupu kreditu nebo předplatného je vám na vaší emailovou adresu odesláno potvrzení o zaplacení částky. V případě, že požadujete, aby tento doklad obsahovat fakturační údaje, je je třeba je nejprve zadat. Fakturační údaje zadáte na obrazovce Kredit a předplatné.  

Kliknutím na tlačítko Vložit, zobrazíte formulář, kam fakturační údaje zadáte. Po zadání  fakturačních údajů, kliknete opět na tlačítko Vložit. V případě, že potřebujete změnit nebo doplnit fakturační údaje, klikněte na tlačítko Upravit.

Našli jste odpověď?