Po prvním přihlášení do aplikace iSmlouva je třeba vytvořit váš první Workspace. 

Workspace je vaše virtuální kancelář kde vytváříte, podepisujete a ukládáte vaše dokumenty. Ve vašem účtu můžete mít jeden nebo více Workspace. Jeden workspace si vytvořte pro vaše osobní smlouvy (fyzická osoba), jeden pro vaše podnikání na živnotenský list (OSVČ) a libovolný počet firemních workspaces (právnická osoba). Workspace můžete zadat nebo upravit kdykoliv ve vašem uživatelském profilu.

Nejdříve zvolte zda budete vytvářet a uzavírat dokumenty jako Fyzická osoba, OSVČ nebo právnická osoba. 

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou, doporučujeme, ale doplnit všechny informace o vás nebo vaší společnosti. Těmto údajům říkáme podpisová identita a tyto údaje jsou doplňovány do hlavičky smlouvy.

V případě OSVČ a Právnické osoby máte možnost dopnit údaje zadáním IČ a vyhledat v ARESu.

Po zadání všech povinných údajů do formuláře, potvrďte tlačítkem Pokračovat. Vaše data jsou bezpečeně odeslána a uložena. Následně je můžete kdykoliv změnit nebo doplnit ve vašem uživatelském profilu v menu Workspaces.

V případě, že jste si založili Workspace pro Právnickou osobu máte možnost pozvat i jiné uživatele iSmlouvy a vytvořit si tak svůj tým. Pro vytvoření týmu klikněte na tlačítko Pozvat členy týmu. V případě, že nyní svůj tým vytvářet nechcete, klikněte na odkaz Zpět na dashboard.

Poznámka: Abyste mohli vytvořit tým a odeslat pozvánku, je třeba mít aktivní předplatné. Jak si zřídíte předplatné naleznete zde.

Našli jste odpověď?