Pokud od protistrany obdržíte návrh nové smlouvy jako uživatel naší aplikace, samozřejmě se vám krom e-mailové schránky a mobilního telefonu objeví příslušná notifikace i ve vašem Workspace, konkrétně v sekci Přijaté smlouvy.

Jakmile si tuto kategorii smluv rozkliknete, zobrazí se vám výběr dostupných dokumentů:

Poté, co si danou smlouvu kliknutím otevřete, zobrazí se vám její náhled. Následně ji budete moci odmítnout, nebo pokračovat přímo k jejímu podpisu.

Pokud je vše v pořádku a rozhodnete se smlouvu podepsat, ještě se vás pro jistotu jednou zeptáte. Znáte to; raději dvakrát měřit a jednou řezat.

Jakmile tento krok odsouhlasíte, přejdeme k 2FA ověření, při kterém vás poprosíme o vyplnění telefonního čísla, na které následně odešleme PIN kód. SMS zpráva bude vypadat asi nějak takto:

V následujícím kroku budete vybídnuti k vyplnění tohoto kódu:

Pokud zadání PIN kódu proběhne v pořádku, budete přesměrováni na podpisové pole. Podepsat můžete pomocí prstu či stylusu, případně touchpadu na vašem laptopu. Pokud s výsledným podpisem podpisem nebudete spokojeni, můžete jej odstranit a začít nanovo.

Jakmile budete spokojeni, jednoduše klepněte na tlačítko Podepsat

Finální kontrola

V posledním kroku vám bude ještě jednou zobrazena celá smlouva, tentokrát i s vaším podpisem. Pokud se vším budete souhlasit, jednoduše klikněte na tlačítko Dokončit.

Na finální obrazovce budete informováni o tom, že celý proces byl úspěšně dokončen. Smlouvu s vaším podpisem jsme odeslali protistraně a nezapomněli jsme ani na kopii pro vás; najdete ji v e-mailu. Stáhnout si ji můžete v PDF formátu i tady.

Našli jste odpověď?