Naše aplikace iSmlouva umožňuje také tvorbu tzv. složených smluv, tedy takových, které zahrnují více dokumentů najednou. Jedním z typických příkladů pro takový formát může být např. rámcová smlouva, kterou se rozhodnete doplnit třeba o dodatek v podobě ustanovení GDPR nebo všeobecných podmínek. Taková smlouva potom k protistraně putuje pěkně pohromadě.

Postupujete naprosto stejně jako při vytváření standardní nové smlouvy. Jakmile ji vyplníte, využijte nabídku Připojit dokument, kterou vidíte ve spodním plovoucím řádku. Jakmile si ji rozkliknete, zobrazí se vám následující rozcestník:

Z něj si potom můžete opět vybrat možnost vložení nové smlouvy ze souboru, její kompletní sepsání nebo využití některého z našich vzorů. Následně si připravíte i tento druhý dokument. V této fázi rovněž uvidíte v horní části pracovní plochy všechny propojené dokumenty v rámci jednotlivých záložek.

Když ukončíte úpravy i této smlouvy a kliknete na tlačítko Odeslat protistraně, budete přesměrování na správu jednotlivých dokumentů. Pomocí záložek můžete přepínat mezi jednotlivými smlouvami, přejmenovat je, očíslovat, nebo si je uložit jako šablonu pro další práci. V konečném kroku všechny smlouvy po jedné postupně odešlete.

Našli jste odpověď?